ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Від імені педагогічного колективу КЗ ЗДО №8 "ЧЕРЕМУШКИ"

маю честь вітати Вас на нашому сайті.

Також, ви можете знайти нас за посиланнями:

Маємо надію, що наш сайт допоможе Вам усвідомити всю важливість дошкільного виховання, наше завдання  це не просто розвиток, навчання та виховання дітей, а  підготовка лідерів майбутнього.

Ваш малюк, що робить перші самостійні кроки, буде прокладати свою дорогу в житті в державі, несхожій на ту, в якій виросли минулі покоління.  Ось чому дуже важливо вже сьогодні закласти фундамент,

що дасть йому змогу вирости не просто пасивним спостерігачем,

а самостійним будівником власного майбутнього

та майбутнього своєї країни.

З повагою, виконуюча обов'язки директора

КЗ ЗДО №8 «ЧЕРЕМУШКИ» Новомосковської міської ради

Юлія ФРОЛОВА

«Черемушки»  - це добрі, кмітливі, розкуті, відкриті до пізнання діти. І всі події закладу, великі і маленькі – саме заради них, щоб вони активно росли й розвивалися.

«Черемушки» -  це батьки. Такі собі добродії з «чарівними паличками», головні помічники, без яких немає буднів і свят.

«Черемушки» - це колектив. Наполегливі, творчі, сумлінні, люблячі, відкриті люди.

«Черемушки» - це унікальна система, яка забезпечує догляд, розвиток, виховання та оздоровлення  особистості. Жодна сучасна система не виконує стільки функцій одночасно.

«Черемушки» - це живий організм,

який відчуває, радіє, співпереживає.

Це велика, дружня, турботлива родина, яка вболіває за кожну дитину, намагається дістатися кожного маленького серденька і посіяти в нім зернинку радості, доброти, любові.

Гостинно зустрічають "Черемушки" малят.

Усмішкою вітають дівчаток і хлоп'ят.

Тут ранок починається зі щебету дзвінкого

Й промінчиком торкається серденька малого.

І виховательки, неначе ті матусі,

Лагідно та ніжно розрадять твоїй тузі.

Впевнено й сміливо із ними ти ступай.

Й багато цікавинок дивись, не пропускай!

Повір, в садочку незліченно прекрасних добрих справ.

Лиш треба неодмінно,  щоб сам ти завітав.

І будь ти повноправним учасником подій.

І в колі своїх друзів мрій, твори, радій!!!

16 лют. 2024
До уваги! Обережно БПЛА!
Як треба поводитись, якщо у небі помічаєте ворожий безпілотник Про це розповідають у пресслужбі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Зазначимо, що російські війська все частіше почали використовувати іранські дрони-камікадзе, щоб атакувати українські міста, критичну інфраструктуру та мирних громадян. "Чималої шкоди об'єктам нашої критичної інфраструктури завдають ворожі ударні безпілотні літальні апарати (БПЛА). Значну небезпеку вони становлять і для цивільних: дрони-камікадзе можуть нести кілька десятків кілограмів вибухівки та при влучанні створюють потужну ударну хвилю", написано у повідомленн
22 січ. 2024
З Днем Соборності України!
Щиро вітаємо мешканців України з Днем Соборності, з днем ​​єднання українських земель. Усім нескінченного щастя, міцного здоров'я, добробуту. Нехай життя в нашій чудовій країні буде для кожного в достатку, радості, спокої. Нехай завжди над нашими землями світить сонце, і всім нам тут буде світло, тепло та затишно!
1 січ. 2024
Щиро вітаємо з Новим роком!
Нехай веселі дзвіночки наповнять серце радістю, нехай яскраві вогники подарують добру надію. Бажаю з новими силами та щасливими відчуттями досягати нових успіхів та здійснювати свої мрії у новому році. Нехай щастить кожного дня, нехай вдача буде поруч увесь рік.