Вітаємо учасників міського семінару! Дякуємо всім за співтворчість та співдружність!

24 квіт. 2019
Сьогодні на базі нашого закладу пройшов міський семінар на тему «Соціалізація особистості в умовах сучасного художньо-естетичного простору закладу дошкільної освіти».

Художньо-естетичне виховання – це організація життя і діяльності дітей, що сприяє розвитку естетичних почуттів, формуванню уявлень і знань про прекрасне в житті та мистецтві, естетичних оцінок і естетичного ставлення  до всього, що нас оточує.

Художньо-естетичний розвиток - це процес і результат розвитку здібностей бачити красу навколишнього світу, мистецтва і створювати її.

Стратегічною метою художньо-естетичного розвитку має стати розвиток у дітей елементів творчості. Дитяча творчість – перша ланка розвитку творчої діяльності, в якій дитина виявляє своє розуміння довкілля, своє ставлення до нього. Це допомагає дітям розкрити їх внутрішній світ, особливості сприймання та уявлення, інтереси та здібності. Дошкільний вік – час активної соціалізації дитини, розвитку спілкування з дорослими та однолітками, пробудження моральних та естетичних почуттів, входження в культуру.

Головна мета художньо-естетичного розвитку - задовольнити потребу дітей у самовиявленні засобами одного з найулюбленіших занять творчістю. У цьому виді діяльності дошкільники виявляють високу зацікавленість і, що важливо, невелику стомлюваність. Ці фактори позитивно впливають на емоційний стан, загальний психічний розвиток дитини і разом з тим ця діяльність – є засобом всебічного розвитку дитини.