”Черемушки” гостинно відчиняють двері

І раді бачити усіх-усіх!

Запрошують в казковий вирій

Дорослих і дітей малих!

Лунає музика, іскриться спів барвистий

І посмішка чарівна на устах.

То спогади сьогодні, як намисто, -

Історія згадалася в роках.

Ще скільки буде тих років,

Де в дружбі пестять дітлахів.

Навчають, розвивають, доглядають,

Та й про батьків не забувають!

Тож, з ювілеєм, колективе!

Живи багато і красиво.

Гори у справі нелегкій –

У вихованні малюків!

Вікторія Велика

Шлях довжиною у 55 років!

1 листопада 2019 року наш заклад відзначив 55-річний ювілей! Історія, традиції, шлях довжиною у 55 років говорять самі за себе. У «Черемушках» – добрі, кмітливі, розкуті, відкриті до пізнання діти. І всі події закладу – великі і маленькі – саме заради них, щоб вони активно росли й розвивалися.

"Черемушки» – це ще і батьки. Такі собі добродії з «чарівними паличками», головні помічники, без яких немає буднів і свят.

«Черемушки» – це і колектив. Наполегливі, творчі, сумлінні, люблячі, відкриті люди.

«Черемушки» – це унікальна система, яка забезпечує догляд, розвиток, виховання та оздоровлення дитини. Жодна сучасна система не виконує стільки функцій одночасно.

«Черемушки» – це живий організм, який відчуває, радіє, співпереживає.

Це велика, дружня, турботлива родина, яка вболіває за кожну дитину, намагається дістатися кожного маленького серденька і посіяти в ньому зернинку радості, доброти, любові.

А почалося все восени 1964 року, коли нова затишна будівля дитячого садочка «Черемушки» відкрила свої двері 145 вихованцям. Колектив творчих, відданих своїй справі людей очолила Анна Федорівна ВасильковаУ 1978 році колектив очолила Наталія Георгіївна Ілларіонова, яка 33 роки свого життя віддала педагогічній роботі, була нагороджена відзнакою «Відмінник народної освіти». Сильна, надзвичайно працелюбна, неординарна, комунікабельна особистість. Закохана в свою професію, вона постійно перебувала у педагогічному пошуку. Неодноразово була нагороджена грамотами за високий професіоналізм, творчу працю, за добре і мудре, посіяне в душах дітей. З 2009 по 2013 рік дошкільний заклад очолювала Валентина Петрівна Несінова, яка зберегла та примножила імідж дошкільного закладу №8 «Черемушки». З 2013 року під керівництвом завідуючої Ніни Михайлівни Сіроклин, яка неодноразово нагороджена Почесними грамотами Міністерства освіти та науки України, міського та обласного управлінь освіти, відзнакою «Відмінник народної освіти», відомчою заохочувальною відзнакою ім. «Софії Русової», подяками міського голови, удостоєна звання «Краща жінка Дніпропетровщини 2013р.», розпочалася кропітка робота зі створення сучасного дошкільного закладу. Взаємодопомога, справедливість, об’єктивність, чуйність та працелюбність – основа її життєвого кредо.

З 2016 по 2019 рік  наші "Черемушки" працювали для маленьких новомосковців на чолі з Падалкою Вікторією Володимирівною, Супрун Наталією Миколаївною, Костенкюк Євгенією Олександрівною, які підтримували належні умови для буття учасників освітнього процесу.

Сьогодні комунальний заклад «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)  №8 «Черемушки» – це місце, де кожній дитині надається можливість реалізувати власні інтереси і нахили, а творчий колектив педагогів під керівництвом Юлії Вікторівни Фролової працює під девізом: «Створення духу творчості, партнерства, взаємодопомоги та демократизму, оновлення педагогічної діяльності на основі освоєння новітніх технологій, спрямованих на розвиток креативно-інноваційної особистості дитини».

І сьогодні фото з друзями на згадку, вітальні листівки працівникам та гостям «Черемушок» від вихованців та їх батьків – приємні спогади про свято. Все це – міцна цеглинка і своєрідна сходинка в розбудові історичного шляху, яким іде дошкільний навчальний заклад. Це саме та спадщина, ті надбання, що залишаться наступним поколінням. Це саме ті добрі справи, які колектив дарує оточуючим, а особливо дітям, виховуючи в них морально-етичні цінності, сімейні традиції, бажання жити у дружбі та мирі на рідній українській землі, у спільному нашому «Будинку радості» під назвою «ЧЕРЕМУШКИ»!