Тиждень музики!

15 лют. 2021
З 08.02.2021- 12.02.2021 в нашому закладі проходив Тиждень Музики. Кожен день мав свою назву і мету, був присвячений різним видам музичної діяльності.

Понеділок - "День слухання музики", вихованцям пропонувалося прослухати твори відомих дитячих композиторів. Вівторок - "День пісні", під час якого діти поринули у світ улюблених пісень, які вивчили у закладі. Середа пройшла під гаслом "Таночок дружби заведемо" - вихованці залюбки виконували таночки народів світу. Четвер - "День музичних інструментів" відгадували загадки про музичні інструменти, та слухали звучання кожного з них. П'ятниця - "День гри" - діти слухали музичні казки та грали в улюблені музично-рухливі ігри: "Тин", "Хто швидше займе стільчик", "Курчата". Музичний керівник Козачина Ольга Василівна разом з вихователями усіх вікових груп намагалися прищепити любов до музики та музичних творів, створити для дошкільнят радісний настрій, позитивні емоції, виховували в дітях почуття  прекрасного, занурюючись у світ музичного мистецтва. Діти отримали велике задоволення, були веселі, бадьорі, активні, життєрадісні, а педагоги всіляко підтримували їх.