Вітаємо ЗДО №8 "Черемушки" з 55-річчям!

1 лист. 2019
Процвітай Черемушки - садок Вітаючи щоранку гомінких діток! Щоранку двері відчиняй - Новомосковців юних зустрічай! Вже більше півстоліття ти живеш, У світ великий дітлахів ведеш. Шлях не простий - розвитку і пізнання У вихованців ми вкладаємо знання. Ми - педагоги, дошкільнята ми, В Черемушках за прокликом душі. Працюємо всі творчо і завзято На радість мамам, ну і звісно татам. Від душі сьогодні всіх вітаю Хто в Черемушках свої серця лишив, І щиро вам я побажаю Здоров'я, щастя і краси. Щоб коли йшли біля садочка Приємні спогади були, І про недоспані всі ночки, І про дітей, що в світ ввели. Про все, що швидко пролітає Нам залишаючи лиш мить. Живіть наповну, доля розквітає Садок Черемушки ви пам'ятайте і любіть!

Процвітай Черемушки - садок

Вітаючи щоранку гомінких діток!

Щоранку двері відчиняй -

Новомосковців юних зустрічай!

Вже більше півстоліття ти живеш,

У світ великий дітлахів ведеш.

Шлях не простий - розвитку і пізнання

У вихованців ми вкладаємо знання.

Ми - педагоги, дошкільнята ми,

В Черемушках за прокликом душі.

Працюємо всі творчо і завзято

На радість мамам, ну і звісно татам.

Від душі сьогодні всіх вітаю

Хто в Черемушках свої серця лишив,

І щиро вам я побажаю

Здоров'я, щастя і краси.

Щоб коли йшли біля садочка

Приємні спогади були,

І про недоспані всі ночки,

І про дітей, що в світ ввели.

Про все, що швидко пролітає

Нам залишаючи лиш мить.

Живіть наповну, доля розквітає

Садок Черемушки ви пам'ятайте і любіть!