1 лист. 2019

Вітаємо ЗДО №8 "Черемушки" з 55-річчям!

Процвітай Черемушки - садок Вітаючи щоранку гомінких діток! Щоранку двері відчиняй - Новомосковців юних зустрічай! Вже більше півстоліття ти живеш, У світ великий дітлахів ведеш. Шлях не простий - розвитку і пізнання У вихованців ми вкладаємо знання. Ми - педагоги, дошкільнята ми, В Черемушках за прокликом душі. Працюємо всі творчо і завзято На радість мамам, ну і звісно татам. Від душі сьогодні всіх вітаю Хто в Черемушках свої серця лишив, І щиро вам я побажаю Здоров'я, щастя і краси. Щоб коли йшли біля садочка Приємні спогади були, І про недоспані всі ночки, І про дітей, що в світ ввели. Про все, що швидко пролітає Нам залишаючи лиш мить. Живіть наповну, доля розквітає Садок Черемушки ви пам'ятайте і любіть!
1 вер. 2019

Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів.

Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя. Зі святом усіх!
1 черв. 2019

Найкращі, найталановитіші, найвправніші діти України - вихованці ЗДО №8 "Черемушки"!

У СВІТІ ВСІ МАЛЯТА — І ХЛОПЧИКИ Й ДІВЧАТА — ПОВИННІ ПРАВО МАТИ ЩАСЛИВИМИ ЗРОСТАТИ. В ТУРБОТЛИВІЙ КРАЇНІ, У ЛЮБЛЯЧІЙ РОДИНІ МУЖНІТИМУТЬ ЗДОРОВІ БІЛЯВІ Й ЧОРНОБРОВІ. БО ОЧІ КАРІ Й СІРІ У ЗЛАГОДІ ТА МИРІ НЕ ПЛАЧУТЬ, А СМІЮТЬСЯ, ЩО "ДІТКАМИ" ЗОВУТЬСЯ.
10 трав. 2019

Шановні батьки та педагоги, запрошуємо вас на щорічний звіт керівника ЗДО! Чекаємо вас 16 травня о 16.00

До уваги! Чекаємо вас 16 травня о 16.00 в музичній залі ЗДО №8 "Черемушки". Звіт готується на підставі «Положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю»
25 квіт. 2019

Вітаємо переможців І етапу міського конкурсу "Пісенне коло"!

Сьогодні найталановитіші вокалісти нашого закладу змагалися за перемогу у І етапі міського конкурсу "Пісенне коло".
24 квіт. 2019

Вітаємо учасників міського семінару! Дякуємо всім за співтворчість та співдружність!

Сьогодні на базі нашого закладу пройшов міський семінар на тему «Соціалізація особистості в умовах сучасного художньо-естетичного простору закладу дошкільної освіти».
8 бер. 2019

Вітаємо зі святом Весни!

Бажаєм щастя і тепла, Весни, усмішок, сонця, Щоб доля світла увійшла До кожного віконця. Хай навкруги цвіте бузок, Та небо буде ясним; І щоб життя було в жінок Щасливим і прекрасним. Аби завжди в душі у вас Горів вогонь кохання; І хай у цей весняний час Здійсняться всі бажання!
31 груд. 2018

З НОВИМ 2019 РОКОМ!

Нехай 2019 рік стане таким же яскравим, як спалахи новорічних феєрверків, таким же гарним, як прикрашена новорічна ялинка, таким же веселим, як сам Новий Рік! Нехай настрій буде на висоті, душа співає від радості, а серце завжди гріє любов!
20 лист. 2018

Вітаємо!

Всесвітній день дитини (Universal children's Day) відзначається щорічно 20 листопада, передає Ukr.Media. У 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести в практику святкування цієї дати, як дня світового братерства і взаєморозуміння дітей, присвяченого діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Поглянеш на дітей, а діти просто диво! Усміхнені у вишиванках всі. І бігають, і граються щасливо, Мов квіти, що виблискують в росі. Безпосередні, гарні і наївні, І рідні-рідні всі до одного. Смішні такі, веселі та чарівні Летять в обійми таточка свого. Від мами переймають мову й ласку, І доброзичливість беруть від дідуся. З бабусею читають мудру казку… От вам і мудрість виховання вся.
5 жовт. 2018

З Днем працівників освіти!

Дорогі освітяни! Вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!