24 серп. 2023

Щиро вітаємо усіх з Днем Незалежності!

З Днем Незалежності України! Нехай свобода мислити і діяти буде вашою перевагою. Бажаю відчувати її в роботі, у відносинах і в житті. Процвітання вам, вашій родині і країні! Будьте незалежні і вільні у всіх своїх проявах!
14 серп. 2023

ШАНОВНІ БАТЬКИ! ЗАПРОШУЄМО МАЛЯТ ДО ДРУЖНЬОЇ РОДИНИ «ЧЕРЕМУШОК»

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №8 «ЧЕРЕМУШКИ» Новомосковської міської ради продовжує набір дітей віком від 2-х до 5-ти років Саме у нашому садочку Ваших діток очікують сучасні методи дистанційного навчання, розвитку та найзахопливіша пізнавальна діяльність
18 трав. 2023

Щиро вітаємо усіх з Днем вишиванки!

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Для українця вишиванка – не просто одяг, а частина душі. Це щось дуже особливе: особисте, рідне, святе. Вона є символом краси та міцного здоров'я, а також щасливої долі. В Україні ця річ символізує родинну пам'ять, вірність та любов у сім'ї.
3 трав. 2023

«Разом до Перемоги», під таким гаслом 3 травня 2023 року в КЗ ЗДО № 8 «Черемушки» відбувся I тур міського Фестивалю дитячої творчості «Самарські перлинки-2023»

Мета фестивалю - залучення дітей до участі в художній самодіяльності, формування гармонійно розвиненої особистості, розвиток її творчих здібностей, підвищення художнього рівня виконавської майстерності. Щиро вітаємо наших переможниць!
21 квіт. 2023

В КЗ ЗДО № 8" Черемушки" проведено трудовий десант «Вправно весну зустрічаємо - весняні роботи розпочинаємо» #Новомосковськ_розквітаючий

Праця навесні надихає, дарує гарний настрій та задоволення від виконаної роботи. Наше рідно місто стає кращим, красивим, по-весняному різнобарвним.
27 бер. 2023

З 27.03 по 31.03.2023 року в нашому закладі проводиться "Тиждень книги"

«Книга – казкова лампа, що дарує людині світло на далеких і темних дорогах життя»
9 бер. 2023

209 років з народження Тараса Шевченка: шануємо нашого Кобзаря

Життєвий шлях великого Кобзаря описаний не один десяток разів, а його твори перекладалися на десятки мов світу. Великий письменник Тарас Григорович Шевченко став надбанням українського народу, пройшовши складний життєвий шлях.
8 бер. 2023

Щиро вітаємо зі святом!

Любі жінки, дівчатка найніжніший та найсвітліший день в році – 8 березня! Початок весни, початок життя в природі, перше тепло. Нехай це тепло оселиться у ваших домах і душах. Нехай краса природи надихає, а початок весни символізує початок чогось прекрасного у вашому житті! Зі святом!
1 січ. 2023

Від щирого серця вітаємо усіх з Новорчними та Різдвяними світами!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай ці традиційно світлі, добрі для нашого народу свята Ваші сім’ї зустрінуть у радісній, доброзичливій, теплій атмосфері. Нехай у ваших домівках панують добробут і злагода.
1 вер. 2022

Вітаємо усіх з Днем знань!

Шановні батьки, дорогі дітки, сьогодні вітаємо вас зі святом — Днем знань!