15 лют. 2021

Тиждень музики!

З 08.02.2021- 12.02.2021 в нашому закладі проходив Тиждень Музики. Кожен день мав свою назву і мету, був присвячений різним видам музичної діяльності.
9 лют. 2021

9 лютого - День безпечного Інтернету 2021!

9 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
6 січ. 2021

Вітаємо з Різдвом Христовим!

У це світле свято хочеться побажати миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров’я та всіх благ! Нехай справдяться усі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!
31 груд. 2020

Від щирого серця вітаємо усіх з Новим роком!

Нехай прийдешній рік буде тільки з позитивним подіями, які запам’ятаються надовго. Нехай всі плани втіляться в реальність, а вершини долаються з легкістю, здоров’я міцного і сімейного затишку!
18 груд. 2020

Приймайте щирі вітання!

Миколая усі люблять, Всі чекають, дітей голублять. Тож хай це свято принесе У торбі найдобріше все. Трохи щастя та турботи, Високооплачуваної роботи. Щоб єдналась вся родина, Здоровою була кожна дитина.
17 груд. 2020

БЕЗПЕЧНИХ УСІМ СВЯТ!

Пам’ятайте - дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та псування новорічного настрою!
9 лист. 2020

З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ПИСЕМНОСТІ!

День української писемності та мови відзначають 9 листопада вже 23 роки поспіль. Свято було засновано в листопаді 1997 року. За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця – письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі. Дослідники вважають, що саме з Нестора-літописця починається писемна українська мова.
25 вер. 2020

З Днем дошкілля!

Бажаємо міцного здоров’я та успішного втілення задумів і мрій. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми освітньої роботи з дітьми. А життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та держави. Щасти вам у всьому!
31 серп. 2020

Вітаємо усіх з Днем знань!

Бажаємо величезного бажання вчитися та здобувати нові знання. Легкого навчального року вам, дружної атмосфери, цікавих подій, постійного прагнення бути кращим, ніж учора. Успіхів, удачі, здоров'я, терпіння і чудових результатів!
1 лип. 2020

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ВИХОВАНЦІВ НАШОГО ЗАКЛАДУ!

У зв'язку з продовженням карантину в Україні до 31.07.2020 року, набір нових дітей проводитиметься з 1 вересня 2020 року. Видача направлень з 1 серпня.