19 трав. 2022

“Навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів – EORE”

11-12 травня 2022 року усі педагогічні працівники КЗ ЗДО №8 "ЧЕРЕМУШКИ" пройшли навчання з мінної безпеки та отримали сертифікати.
13 серп. 2021

ДО УВАГИ! Україна розпочала п’ятий етап вакцинації. Всі охочі можуть вакцинуватись у найближчому пункті щеплень чи центрі масової вакцинації. Щеплення — добровільні й безоплатні.

COVID-19 — гостра респіраторна хвороба, спричинена коронавірусом SARS-CoV-2. Тяжкість перебігу захворювання залежить від багатьох факторів. Основною групою ризику тяжкого перебігу хвороби чи смерті є літні люди та люди з хронічними захворюваннями. Захистити себе та інших від інфікування допоможуть прості й корисні звички: використовуйте захисні маски, користуйтеся дезінфектантами, мийте руки і тримайте дистанцію понад 1,5 м
1 черв. 2021

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

З Днем захисту дітей сьогодні ми поспішаємо привітати кожного малюка. Дитинство - це чудова пора, так нехай кожна дитина в цей прекрасний святковий день відчує на собі всю материнську і батьківську любов, їх підтримку і захист від усіх життєвих негараздів.
14 трав. 2021

"Розумники і розумниці -2021"

14 травня в нашому закладі відбувся ІІ етап міського інтелектуального конкурсу "Розумники і розумниці -2021", в якому прийняв участь вихованець старшої групи №3 "Дзвіночки" Кощеєв Святослав і отримав звання "Ерудований"! Успіхів тобі Святославе, у подальшому шкільному навчанні!
14 трав. 2021

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКОГО КОНКУРСУ "САМАРСЬКІ ПЕРЛИНКИ - 2021"!

З метою формування гармонійно розвиненої особистості з високим національним культурним потенціалом, розвитку її творчих здібностей, вдосконалення педагогічної роботи з естетичного виховання дошкільників, прагнення до самовираження 05 квітня 2021 року був проведений (дистанційно) міський фестиваль дитячої творчості «Самарські перлинки -2021» Всі шість наших номерів відмічено грамотами!
29 бер. 2021

25 березня 2021 року в нашому закладі практичний психолог Ярослав Волошин провів психологічний тренінг для педагогів на тему «Усвідомлення педагогами себе і своєї діяльності, як шлях до професійного зростання».
29 бер. 2021

"Самарські перлинки - 2021"

"Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості" Василь Сухомлинський Саме під таким девізом в нашому закладі пройшов І етап міського фестивалю дитячої творчості "Самарські перлинки - 2021".
25 лют. 2021

"Ранкова зустріч, як інструмент упровадження новітніх технології"

22 лютого на базі нашого закладу відбулося ІІІ засідання міського метдичного об'єднання вихователів молодшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти міста
25 лют. 2021

Сьогодні, 25 лютого виповнюється 150 років від дня народження видатної української поетеси, драматургині, культурної діячки Лесі Українки

Саме з цієї нагоди вихователями старших груп № 3 "Дзвіночки" та № 8 "Віночок" Пашистою Іриною Петрівною та Лобуновою Оленою Петрівною були проведені тематичні заняття, присвячені цій події. Вихователі в цікавій та доступній формі розповіли дітям про життєвий та творчий шлях Л.Українки. Вірші Л.Українки- це джерело невичерпної мудрості та незламної сили духу. Натомість діти дуже гарно розповідали вірші, написані нею.
17 лют. 2021

"Петриківський дивоцвіт!"

В нашому закладі 17 лютого 2021 року відбувся I етап міського конкурсу "Петриківський дивоцвіт".